VTECH TUT TUT AUTKA GARAŻ TOR ZJAZD +AUTKO +WINDA

Nowy produkt

VTECH TUT TUT AUTKA GARAŻ TOR ZJAZD +AUTKO +WINDA

229,00 zł brutto

26 Przedmioty

Więcej informacji

VTECH TUT TUT AUTKA GARAŻ TOR ZJAZD +AUTKO +WINDA

Garaż został stworzony przez cenioną za wysoką jakość produktów firmę Vtech, która specjalizuje się w projektowaniu interaktywnych i edukacyjnych zabawek. Pochodzi z serii Tut Tut Autka, która przy pomocy wesołych piosenek i dźwięków wprowadza dzieci w wspaniały świat motoryzacji.

Garaż w zestawie z interaktywnym pomarańczowym autkiem Holownik będzie idealnym pomysłem na prezent dla wszystkich najmniejszych fanów motoryzacji! Jest bajecznie kolorowy i posiada aż 3 poziomy, dzięki czemu przykuje uwagę każdego malca. Ponadto został wyposażony w myjnię samochodową, stację benzynową, windę, miejsca parkingowe oraz elementy rozwijające umiejętności motoryczne: obracane lądowisko dla helikoptera, podnośnik pojazdów, kolorowe przyciski uruchamiające frazy, melodie i dźwięki oraz elektroniczna bramka z efektami świetlnymi i dźwiękowymi. W garażu znajduje się 9 punktów rozpoznających pojazdy, które uaktywnią w autku wesołe zwroty, piosenki i zabawne efekty dźwiękowe.

FILM PREZENTUJĄCY PRODUKT:

https://www.youtube.com/watch?v=JKn89dOb_jo

INSTRUKCJA ZŁOŻENIA:

https://youtu.be/OzNrvY7D1A0

Autko holownik jest w kolorze pomarańczowym. Na miejscu przedniej szyby jest namalowana wesoła buźka, która po przyciśnięciu uruchamia różne dźwięki: mówi, gra i śpiewa. Wygrywa łącznie 3 piosenki i 6 melodii. Autko jest kompatybilne ze wszystkimi zestawami z serii Tut Tut. Zestawy torów posiadają punkty rozpoznawcze, które po najechaniu autka wydają odpowiednie dźwięki.
Ten wspaniały zestaw wyposażony w łącznie 50 piosenek, melodii, dźwięków i zwrotów zapewni dziecku nie tylko wspaniałą frajdę, ale również nauczy je odgrywania ról i czynności życia codziennego. Wszystkie piosenki i zwroty są w języku polskim. Dodatkowymi zaletami zabawki są funkcjonalne i trwałe wykonanie oraz funkcja automatycznego wyłączania, co oszczędza baterie.

ZABAWKA WSPOMOŻE:

  • umiejętności motoryczne;
  • rozwój językowy;
  • umiejętności poznawcze;
  • rozwój wyobraźni


DODATKOWWE INFORMACJE:

  • zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia
  • zestaw kompatybilny z pozostałymi z serii Tut Tut Autka
  • wymagane baterie: 2AA LR6 (brak w zestawie)
  • wymiary opakowania: 55 x 38 x 15 cm
  • wymiary autka: 9 x 6 cm
  • kod producenta: 60597

30 innych produktów w tej samej kategorii: