5 Sekund. Edycja specjalna. Gra. Trefl. 01780.

Nowy produkt

67,00 zł brutto

5 Przedmioty

Więcej informacji

5 sekund. Edycja specjalna 2019. Gra, w której szybko myślisz i szybko mówisz!

EAN: 5900511017809

Kategoria: gra planszowa

Producent: Trefl

Grupa wiekowa: 8+

Liczba graczy: 3-6

Kod produktu: 01780

5 sekund Edycja specjalna 2019, to kolejna odsłona kultowej gry dla rodziny i przyjaciół.

Wszystkie pytania zostały stworzone przez graczy, dla graczy! Dodatkowa pula pustych kart, pozwoli Wam urozmaicić rozgrywkę własnymi pytaniami. Postarajcie się, aby były zaskakujące, zabawne i oryginalne.

Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza.

W przypływie adrenaliny możesz nie wiedzieć, czy na pewno udzieliłeś poprawnych odpowiedzi - nie przejmuj się, Twoi przeciwnicy chętnie to ocenią! Jeśli Ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś 3 odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę.

Gracze mogą posłużyć się kartami, dzięki którym zamienią pytanie lub przekażą je przeciwnikowi. Decyzję trzeba podjąć w 5 sekund: grać, czy ryzykować, że przeciwnik odpowie poprawnie? Uważaj w strefie zagrożenia - jeśli tu jesteś, nie możesz być pewien, czy zaraz znajdziesz się na mecie, czy stracisz kolejkę. Pewne jest, że będziesz się świetnie bawić!

Wymiary opakowania: 26x26x8cm

Wiek: 8+

W zestawie do gry:

  • 362 karty z pytaniami (724 pytania)
  • 6 kart "Następny"
  • 6 kart "Zmiana"
  • 6 pionków
  • specjalny czasomierz
  • plansza do gry
  • plastikowe pudełko
  • instrukcja

30 innych produktów w tej samej kategorii: