FISHER PRICE LINKIMALS INTERAKTYWNY LENIWIEC J.POL

Nowy produkt

FISHER PRICE LINKIMALS INTERAKTYWNY LENIWIEC J.POL

159,00 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

FISHER-PRICE - LINKIMALS INTERAKTYWNY LENIWIEC GHY92

Fisher-Price® Linkimals™ Interaktywny Leniwiec, edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci, muzyka i światełka
Ten uroczy Interaktywny Leniwiec wprowadzi Twoje dziecko w świat liczenia, kolorów, literek i przeciwieństw dzięki wesołym grom, światełkom, melodiom, piosenkom i tanecznym ruchom.
Naciskaj przyciski na jego stopach, aby słuchać wypowiedzi i piosenek o liczbach, kolorach i nie tylko – leniwiec „klaszcze” przy tym w dłonie i kołysze głową.

Dodatkowo, gdy Interaktywny Leniwiec rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals™, odtworzy razem z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków!
Interaktywne zabawki Linkimals™ reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając! (Dodatkowe zabawki Linkimals™ są sprzedawane oddzielnie).
Zabawa, która rozwija.

  • Wczesna nauka: wesołe piosenki i wypowiedzi leniwca wprowadzą Twoje dziecko w świat liczb, kolorów, przeciwieństw i liter.
  • Sprawność ruchowa: śmieszne gry, piosenki i muzyka zachęcają do poruszania się i zabawy, dzięki czemu maluch ćwiczy swoje umiejętności motoryczne.
  • Zmysły: kolorowe światła, wesoła muzyka i miękkie ramiona angażują rozwijające się zmysły wzroku, słuchu i dotyku.
  • Interaktywny Leniwiec „klaszcze” w dłonie i kołysze głową w rytm wesołych piosenek, światełek i muzyki
  • Naciskaj przyciski znajdujące się na jego stopach, aby uruchamiać piosenki i wypowiedzi dotyczące liczb, kolorów, przeciwieństw i alfabetu
  • Dziecko może odkrywać kolorowe światełka na brzuszku leniwca
  • Zbierz innych interaktywnych przyjaciół z linii Linkimals™, aby zobaczyć, jak reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając! (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności)
  • Dla dzieci od 9 miesiąca życia

30 innych produktów w tej samej kategorii: