INTERAKTYWNA DUŻA UCIEKAJĄCA KULA DO RACZKOWANIA

Nowy produkt

INTERAKTYWNA DUŻA UCIEKAJĄCA KULA DO RACZKOWANIA

76,00 zł brutto

29 Przedmioty

Więcej informacji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu:

KULĘ pełną niespodzianek – idealny prezent dla najmłodszych pociech
Opisywana zabawka to propozycja dla najmłodszych, ciekawych świata pociech od 6 miesiąca życia.
Bajecznie kolorowa kula to interaktywna zabawka aktywizująca stworzona z myślą o maluszkach, które stawiają pierwsze kroki i badają otaczający je niezwykły świat.
Kulę wyposażono w mechanizm, który samoczynnie wprawia ją w ruch. Tak zaprojektowana zabawka zachęca dziecko do stawiania pierwszych kroków i podążania za grającą i kolorowo świecącą zabawką.
Kula to idealny prezent rozwijający zdolności dziecka na wielu płaszczyznach równocześnie.

By wprawić kulę w ruch wystarczy nacisnąć tylko przełącznik na jej spodzie.
Kolejny Przycisk odpowiada za natężenie głośności. Ponadto kulę wyposażono w dwa tryby pracy, pierwszy gdzie dostępne są wesołe odgłosy, melodyjki i świecące koloroweświatełka oraz tryb drugi, gdzie wymienionym powyżej funkcjom towarzyszy samoistny ruch kuli.
Mechanizm znajdujący się w kuli samoczynnie wprawi ją w ruch.
Obracającej się kuli towarzyszą migające kolorowe światełka i zabawne dźwięki, które zachęca malucha do zabawy oraz do podążania za poruszającą się kulą. Kula wyposażona jest w rozmaite przyciski w kształcie kolorowych zwierzątek.
Znajdziemy tu pieska, kotka, owieczkę, ptaszka, motylka i pszczółkę.


Naciskając postacie zwierząt kolejno usłyszymy jak piesek szczeka, kotek miałczy, a owieczka beczy. Zwierzątkom towarzyszą miłe akcenty muzyczne.
Wypukłe kształty zwierzątek i kręcąca się gąsieniczka zapewnią dodatkowe wrażenia dotykowe oraz wpłyną korzystnie na rozwój koordynacji wzrokowo ruchowej. Dodatkową atrakcją są obracające się w takt muzyki poszczególne panele - kwiatek ze spiralą, kolorowe morskie zwierzątka czy tęczowe grzechoczące kuleczki.


  • Średnica kuli ok. 15 cm.
  • Wymiary opakowania ok. 22 cm x 22 cm x 16 cm.Ta wielofunkcyjna zabawka edukacyjna rozwija wyobraźnię, zdolności manualne oraz koordynację ruchową i sprawność motoryczną naszego dziecka. Poprzez zabawę dziecko uczy się logicznego myślenia, rozpoznawania kształtów i kolorów, posługiwania się przedmiotami.

Przyjemne dla ucha motywy muzyczne rozwijają słuch, zdolności muzyczne i wyobraźnię, wspomagają koncentrację dziecka.
W trakcie miłej, edukacyjnej zabawy maluch uczy się rozpoznawania kolorów, kształtów oraz rozwija swoje zdolności kojarzenia.
Kula na pewno wprowadzi w zachwyt Twoją Pociechę.
Solidne wykonanie i żywa kolorystyka przyciągają uwagę.
Oryginalnie i estetycznie zapakowana zabawka, idealnie nadaje się na prezent.
Kula zasilana jest 3 bateriami typu AA (3x1,5V) – brak w zestawie.

30 innych produktów w tej samej kategorii: