Nowy PUZZLE TREFL 4W1 PODRÓŻ W NIEZNANE KRAINA LODU Zobacz większe

PUZZLE TREFL 4W1 PODRÓŻ W NIEZNANE KRAINA LODU

Nowy produkt

PUZZLE TREFL  4W1 PODRÓŻ W NIEZNANE KRAINA LODU

23,90 zł brutto

30 Przedmioty

Więcej informacji

PUZZLE TREFL  4W1 PODRÓŻ W NIEZNANE KRAINA LODU

ND17_PU-8868 Puzzle 4w1 Podróż w nieznane Disney F
5900511343236

Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli! Po ułożeniu otrzymamy cztery obrazki różnej wielkości z uwielbianymi przez dzieci bohaterami. Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Zróżnicowana liczba elementów pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy może być układanie na czas, porównywanie obrazków, szukanie różnic i podobieństw. Piękna grafika i możliwość wspólnego tworzenia to powody, dla których dzieci uwielbiają układać puzzle.
Puzzle przyjazne dziecku!
Do produkcji puzzli użyliśmy materiałów ekologicznych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy.

Zawartość pudełka:

1 układanka 70 elementów

1 układanka 54 elementy

1 układanka 48 elementów

1 układanka 35 elementów

Dla dzieci w wieku: 4+

EAN : 5900511343236

INFORMACJA : Jeżeli na zdjęciach pokazane są produkty w kilku kolorach lub kształtach , bądź zobrazowany jest cały display lub opakowanie zbiorcze z produktami. Należy przez to rozumieć że cena dotyczy jednej sztuki danego produktu , nie jego wielokrotności.

30 innych produktów w tej samej kategorii: