FISHER PRICE UCZĄCY SMARTFONIK SZCZENIACZKA FPR18

Nowy produkt

FISHER PRICE UCZĄCY SMARTFONIK SZCZENIACZKA FPR18

69,90 zł brutto

30 Przedmioty

Więcej informacji

FISHER PRICE UCZĄCY SMARTFONIK SZCZENIACZKA FPR18

Dzieci mogą nagrywać i odtwarzać wiadomości z „poczty głosowej”, poznając przy tym rozmaite emocje – z wykorzystaniem ich własnego smartfona!

Cztery interaktywne „aplikacje”, osiem różnych emotikonek, kolorowe światełka i realistyczne dźwięki telefonu – ta zabawka przypominająca prawdziwy smartfon na pewno przypadnie do gustu młodym wielbicielom nowoczesnych technologii. Interaktywny smartfonik ma wbudowanych całe mnóstwo atrakcyjnych funkcji: od możliwości wybrania numeru Szczeniaczka i klikania w przyciski aplikacji aż po odtwarzanie muzycznej playlisty i nagrywanie specjalnej wiadomości na pocztę głosową, którą można następnie wielokrotnie odtwarzać!

Zawartość edukacyjna w języku polskim! A gdy dziecko podziwia wesołe światełka, słucha radosnych dźwięków i odgrywa różne role, uczy się jednocześnie liczenia, nazw dni tygodnia, rozmaitych emocji, powitań i zasad prowadzenia rozmów! Zabawa, która rozwija. Nauka: Piosenki i wyrażenia uczą dzieci nazw dni tygodnia, emocji, prowadzenia rozmów, powitań i zwrotów grzecznościowych. Umiejętności komunikacyjne: Maluchy uczą się sztuki prowadzenia rozmów telefonicznych, słuchając wypowiedzi i piosenek. Odgrywanie pierwszych ról: Realistyczny wygląd telefonu i radosne dźwięki zachęcają maluchy do rozwijania wyobraźni podczas udawanych rozmów telefonicznych i nie tylko!  • Nagrywaj i odtwarzaj wielokrotnie swoje „wiadomości głosowe”!
  • 29 interaktywnych przycisków zapewnia radosną zabawę w odgrywanie ról!
  • 8 emotikonek uczy wyrażania uczuć i emocji!
  • Zabawa w dzwonienie do przyjaciela – dzięki realistycznym dźwiękom telefonicznym!
  • Wielobarwne światełka „tańczą” wesoło w reakcji na działanie dziecka
  • Wspólne śpiewanie 6 piosenek z muzycznej playlisty
  • Zawartość edukacyjna w języku polskim
  • Baterie: 3 x AAA (baterie testowe w zestawie)


Wymiary opakowania: 21 x 16 x 5 cm.

Serdecznie polecamy!

30 innych produktów w tej samej kategorii: