TRAKTOR SMOBY XXL PRZYCZEPA

Nowy produkt

TRAKTOR SMOBY XXL PRZYCZEPA

299,00 zł brutto

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Traktor XL czerwony  z przyczepą SMOBY

Niesamowita gratka dla małych traktorzystów. Rewelacyjny traktor na pedały, z odczepianą przyczepą i regulowanym siedziskiem, Wraz z przyczepą pojazd ma aż 161 cm długości. Idealny do zabawy w domu i na zewnątrz.
Traktor zapewni małym kierowcom wiele godzin fantastycznej zabawy. Pojazd ma tylny zaczep z możliwością dopinania i odpinania przyczepy. Wygodne siedzenie, posiadające możliwość regulacji odległości od kierownicy, umożliwia odpowiednie dopasowanie do wzrostu dziecka.
Traktor jako pojazd dla małych dzieci jest bardzo stabilny na drodze, łatwy w prowadzeniu dla Twojej pociechy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na ścieranie i uderzenia. Ponadto kolorystyka i wygląd z najdokładniejszymi szczegółami oddaje prawdziwe traktory.

FUNKCJE I ZALETY:

  • - traktor na pedały
  • - odpinana przyczepka
  • - regulacja siedziska
  • - podnoszona maska


Traktor wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, wyprodukowany we Francji, posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa. Produkt ma zapewnić dzieciom doskonałą zabawę, inspirację, edukację i radość. Charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania. Rozwija zdolności manualne oraz umiejętności kreatywnego myślenia.

Wymiary: 161 x 44 x 56 cm

Wymiary opakowania: 79 x 60 x 50 cm

30 innych produktów w tej samej kategorii: